O nas

ARTROOM Gallery to nie tylko wirtualna galeria czy sklep ze sztuką. To drzwi do Twojego wnętrza. Miejsce niezapomnianych przeżyć estetycznych. Tutaj możesz obcować ze sztuką nie wychodząc z domu, a gdy tylko zapragniesz, na wyciągnięcie ręki, na jeden mail, jeden telefon ta sztuka może znaleźć się w Twoim wnętrzu.

W czasach wielkiego chaosu informacyjnego, gdzie zewsząd jesteśmy zasypywani milionami treści i komunikatów, potrzebujemy spokoju, wyciszenia, niepowtarzalnych doznać emocjonalnych. W naszych domach czujemy się dobrze i bezpiecznie. Chcemy, żeby nasze domy były przyjazne, wyjątkowe, żeby wyróżniały się od innych. Decydujemy się na zakup dzieł sztuki ale często nie wiemy gdzie rozpocząć poszukiwania właściwych inwestycji.  ARTROOM jest platformą, dzięki, której poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w dziedzinie sztuki.

Jeśli masz dom lub mieszkanie i chciałbyś zaaranżować je w sztukę, ale nie masz pomysłu, nie wiesz jak to zrobić, gdzie szukać inspiracji, skontaktuj się z nami (link do maila). Architekt ARTROOM przyjedzie do Ciebie, przygotuje projekt, dostosuje propozycje do budżetu, którym dysponujesz. Koszt wizyty architekta wynosi 299 zł na terenie województwa mazowieckiego. Jeśli projekt zrealizujesz u nas, opłata zostanie anulowana.

Jeśli jesteś architektem, designerem, agentem nieruchomości, którego klienci poszukują sprawdzonej, wiarygodnej galerii, potraktuj ten portal jak bazę danych dzieł sztuki, w której znajdziesz prace, wykonane w niemal każdej technice, przez bardzo różnych artystów, w niemal każdym przedziale cenowym. W zakładce VIP, znajdziesz obiekty kolekcjonerskie i inwestycyjne o wartości powyżej 50 tys zł. Napisz do nas, wyślemy Ci login i hasło.

ARTROOM to nie tylko wirtualna galeria. Chcemy zarazić Cię pasją kolekcjonerką dlatego naszym czytelnikom i klientom proponujemy prelekcje i wykłady na temat sztuki, inwestowania, trendów na rynku polskich i za granicą. Współpracują z nami najwybitniejsi eksperci w dziedzinie.

Czasem by podjąć decyzję o zakupie dzieła sztuki, warto poznać autora. Spotkanie z Artystą to zawsze niezapomniane przeżycie. ARTROOM organizuje zamknięte spotkania z Artystami. Przy winie i przekąskach, możesz obcować z autorem i jego dziełem tak blisko, że bliżej już się nie da. Możesz podpatrzeć warsztat, zrozumieć inspirację, spędzić miło czas, w gronie osób o podobnych pasjach.

O wszystkich imprezach organizowanych lub współorganizowanych przez ARTROOM informujemy na naszej stronie oraz na INSTAGRAM i FACEBOOK. Zamów newsletter, dzięki, któremu będziesz otrzymywał powiadomienia mailem.

Sztuka jest dla wszystkich, sztuka nie zna podziałów. Nie ważne gdzie mieszkasz, na jakiej powierzchni, jakim budżetem dysponujesz. Ty też możesz mieć pasję i odrobinę luksusu w swoim wnętrzu.

ARTROOM Gallery – Sztuka dla Twojego wnętrza…

Od zawsze pasjonowała mnie sztuka a wiele lat pracy na rynku nieruchomości uświadomiło mi potrzeby oraz trendy, w których zmierzają oczekiwania klientów. Każdy z nas, niezależnie od metrażu mieszkania czy też zasobności portfela, chce otaczać się pięknem. Dlatego właśnie zaprosiłam do współpracy ludzi, pasjonatów, ale także doskonałych specjalistów. Doradzają oni naszym klientom na różnych płaszczyznach, w których sztuka znajduje dla siebie miejsce. Tworzymy zgrany i profesjonalny zespół. Dzięki temu, nie boimy się poważnych wyzwań w dążeniu do nadania nowego znaczenia art consultingowi na polskim rynku sztuki.

Agnieszka Wolska

Zespół artroom.com.pl: